Read Mākslas vēsture by E.H. Gombrich Free Online


Ebook Mākslas vēsture by E.H. Gombrich read! Book Title: Mākslas vēsture
The author of the book: E.H. Gombrich
Edition: Zvaigzne ABC
Date of issue: 1997
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 32.99 MB
City - Country: No data
Loaded: 1467 times
Reader ratings: 5.5

Read full description of the books:Izcilā mākslas vēsturnieka un teorētiķa E. H. Gombriha (1909–2001) darbs, kas izdots vairāk nekā 7 miljonos eksemplāru apmēram 30 valodās un ir kļuvis par visvairāk pārdoto mākslas tēmai veltīto grāmatu pasaulē.
Izdevums saistošā, viegli uztveramā veidā sniedz ieskatu glezniecības, tēlniecības un arhitektūras vēsturē no mākslas pirmsākumiem Amerikā, Ēģiptē, Grieķijā, Itālijā un Austrumu zemēs līdz eksperimentālajai mākslai un modernisma triumfam mūsdienu pasaulē. Autors pārsvarā pievēršas tikai īstiem mākslas šedevriem, atsakoties no visa, kas var izraisīt interesi tikai kā sava laika modes vai gaumes paraugs. Izdevumā lasītāji atradīs profesionālu, detaļās precīzu un intriģējošu vēstījumu par Brunelleski, Donatello, Botičelli, da Vinči, Mikelandželo, Rafaēlu, Ticiānu, Korredžo, Dīreru, Bosu, Parmidžanīno, Tintoreto, Brēgelu, Karavadžo, Pusēnu, Rubensu, van Deiku, Velaskesu, Rembrantu, Gvardi, Geinsboro, Goiju, Manē, Rodēnu, Sezanu, Serā, van Gogu, Gogēnu, Munku, Pikaso, Šagālu, Dali, Polloku un citiem izciliem māksliniekiem. Lai atvieglotu mākslinieku ieceru izpratni, glezniecības, tēlniecība sun arhitektūras darbi aplūkoti sava laika vēsturiskajā vidē. Katrs analizētais mākslas darbs parādīts attēlā.
Grāmatas noslēgumā autors raksta: "Kādam varbūt var patikt Rafaēls un nepatikt Rubenss vai arī otrādi, taču šai grāmatai nebūtu izdevies veikt savu uzdevumu, ja tās lasītāji neprastu novērtēt, ka viņi abi ir bijuši izcili meistari."
Izdevums paredzēts vispārizglītojošo skolu skolēniem, studentiem, mākslas skolu un koledžu audzēkņiem, pedagogiem, mākslas zinātniekiem, vēsturniekiem un ikvienam, kuru interesē mākslas vēsture.


Download Mākslas vēsture PDF Mākslas vēsture PDF
Download Mākslas vēsture ERUB Mākslas vēsture PDF
Download Mākslas vēsture DOC Mākslas vēsture PDF
Download Mākslas vēsture TXT Mākslas vēsture PDFRead information about the author

Ebook Mākslas vēsture read Online! Sir Ernst Hans Josef Gombrich, OM, CBE (30 March 1909 – 3 November 2001) was an Austrian-born art historian, who spent most of his working life in the United Kingdom.
Reviews of the Mākslas vēsture


THOMAS

Best among ordinary

OLIVER

Now this book is one of my favorites!

SKYE

You need to drive a phone number to protect against robots.

ISAAC

This book is worth reading!

VIOLET

This book will make you shudder, infiltrate, and change your mind about this crazy world.
Add a comment
Download EBOOK Mākslas vēsture by E.H. Gombrich Online free

PDF: mkslas-vsture.pdf Mākslas vēsture PDF
ERUB: mkslas-vsture.epub Mākslas vēsture ERUB
DOC: mkslas-vsture.doc Mākslas vēsture DOC
TXT: mkslas-vsture.txt Mākslas vēsture TXT